Ako dlho trvá výroba mojej objednávky?

Štandardná doba dodania je 10-14 pracovných dní od potvrdenia vašej objednávky. Potvrdením objednávky sa rozumie pripísanie zálohovej platby na náš účet. Doba dodania sa môže predĺžiť v prípade výpadku daného dekóru. O takejto skutočnosti Vás budeme informovať včas na Váš kontaktný e-mail ktorý uvediete vo Vašej objednávke.


Aká je cena doručenia materiálu?

Konečná cena objednávky a cena za dopravu sa zobrazuje v treťom kroku objednávky. Cena za doručenie je vypočítavaná presne podľa množstva materiálu.


Je moja objednávka záväzná?

Áno, Vaša objednávka je záväzná. Konečná cena objednávky a cena za dopravu sa zobrazuje v treťom kroku objednávky. Po prijatí Vašej objednávky Vám odošleme ponuku so zálohovou faktúrou. Po úhrade zálohovej faktúry zadávame Vašu objednávku do výroby. O každom kroku vždy každého informujeme.


Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Váš tovar si môžete vyzdvihnúť osobne alebo Vám ho doručíme prepravnou spoločnosťou. Túto skutočnosť je,ale potrebné napísať do poznámky pri zadávaní objednávky.


Čo ak som si u Vás objednal aj dopravu kuriérom a rozhodnem sa pre osobný odber.

Môžete si zmeniť spôsob doručenia,ale musíte nám to oznámiť včas a to písomne na náš e-mail a to najneskôr do troch dní od času kedy sa Vaša objednávka zadá do výroby. O tomto kroku každého informujeme.


Aké sú maximálne rozmery dielcov?

Maximálne rozmery dielcov sú dĺžka max. 2750mm a šírka 2050mm. Pri zadávaní dielcov v objednávke Vás to do väčších rozmerov ani nepustí.


Pri objednávaní dielcov mám zadať rozmer už s ABS hranou a akú hrúbku ABS hrany používate?

Pri objednávaní musíte zadávať už hotové rozmery vrátane ABS hrany. Rozmery sa zadávajú v milimetroch a ABS hrany používame výlučne len o hrúbke 2mm


Narežete a ohraníte mi aj dosky do oblúkov a šikmín alebo atypický rozmer?

Narežeme a aj ohraníme dosky v atypických rozmeroch je potrebné aby ste nám do prílohy poslali podrobný nákres vášho dielca. Ohraníme všetky Vami požadované uhly. Šikminy ohraňujeme 2mm ABS hranou a oblúky 0,05mm – 1mm ABS hranou


Vyvŕtate mi aj otvory na závesy,komfirmáty alebo drevené kolíky?

Vŕtame len otvory na závesy s miskou o priemere 35mm. Komfirmáty a kolíky bohužiaľ nepripravujeme.


Chcel by som si farbu drevotriesky vybrať osobne aby som videl dosku na živo. Je to u Vás možné.

Samozrejme máme výrobné priestory a aj predajňu s nábytkovým kovaním a drevotrieskamy. Všetky vzorky dosiek ktoré ponúkame máme u nás k nahliadnutiu.Navštívte nás v Brezne na Brezenskej ulici číslo 8. Výrobné a obchodné priestory firmy MIPAL