Doprava

Pri Vašej objednávke sa môžete rozhodnúť pre tieto typy dopravy:

  • kuriérskou spoločnosťou SDS- Slovenská Dopravná Spoločnosť
  • osobným odberom

Kuriér:

  • doručenie prostredníctvom spoločnosti SDS- Slovenská Dopravná Spoločnosť
  • doručenie na adresu nasledujúci deň od jej expedovania
  • po expedovaní zásielky kuriérskej spoločnosti budete informovaní mailom
  • cena za dopravu sa zobrazuje v treťom kroku objednávky
  • cena za doručenie je vypočítavaná presne podľa množstva materiálu

Osobný odber:

  • objednaný tovar si môžete prevziať na našej prevádzke MIPAL, Brezenská 8, Brezno
  • keď bude Vaša zákazka vyrobená a pripravená k odberu, budeme Vás informovať mailom

Ako dlho trvá výroba mojej objednávky?

Štandardná doba dodania je 15-20 pracovných dní od potvrdenia vašej objednávky. Pozor !!! jedná sa o pracovné dni, nie sú tam započítané víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja. Pri štandardnom mesiaci bez sviatkov to znamená -jeden mesiac od uhradenia zálohy na náš účet. Tento čas je však len informatívny a môže sa stať v lepších prípadoch, že tovar doručíme skôr ako je táto doba. Samozrejme sa môže stať, že sa tento termín predĺži a to vtedy, keď sa vyskytnú nečakané okolnosti, ktoré nám zabránia dodať tovar včas. Tieto okolnosti môžu byť meškanie naskladnenia požadovaného dekóru. Pracujeme na strojoch každý deň a stáva sa, že sa pokazia a servis niekedy trvá pár dní. O takejto skutočnosti Vás budeme informovať včas na Váš kontaktný e-mail, ktorý uvediete vo Vašej objednávke alebo telefonicky na tel. číslo, ktoré ste uviedli v objednávke.


Aká je cena doručenia materiálu?

Konečná cena objednávky a cena za dopravu sa zobrazuje v treťom kroku objednávky. Cena za doručenie je vypočítavaná presne podľa množstva materiálu.


Ako postupovať pri zadaní atyp dielu a aká je cena pri atype?

zadajte vonkajšie rozmery dielca aj s olepením strán a následne na to označte políčko atyp. Ku každému atyp dielu sa pripočítava cena 15€ za dielec to je cena za jeden kus práce naviac. Následne potom po odoslaní objednávky pošlite nákres daného atypu na náš mail.)


Čo je to ABS hrana a ako sa na materiál nanáša?

ABS hrana je plastová hrana, ktorá sa nanáša na odrezanú časť drevotrieskového materiálu zvyčajne v tom istom odtieni ako je doska. Hrana sa nanáša špeciálnym strojom s predfrézom a tavným lepidlom.. Po nanesení hrany na materiál môžu vzniknúť viditeľné spoje, ktoré však nie sú pokladané za vadu spoja. Ide hlavne o biele a svetlé materiály.(pozor nie je to laserový spoj bez medzier)


Je moja objednávka záväzná už po odoslaní?

Nie, Vaša objednávka nie je záväzná. Po prijatí Vašej objednávky Vám odošleme ponuku so zálohovou faktúrou. Následne až po úhrade zálohovej faktúry je Vaša objednávka záväzná. Až po uhradení zálohovej platby zadávame Vašu objednávku do výroby. O každom kroku vždy každého informujeme.


Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Váš tovar si môžete vyzdvihnúť osobne. Túto skutočnosť je, ale potrebné označiť v treťom kroku časť doprava pri zadávaní objednávky, v ktorom sme schopný poskytnúť zľavu pri osobnom odbere a to pre to, že nám odpadáva manipulácia s dôkladným balením zákazky ako pre kuriéra. Tovar ďalej doručujeme prepravnou spoločnosťou alebo našou firemnou prepravou drevotrieska.eu.


Čo ak som si u Vás objednal aj dopravu kuriérom a rozhodnem sa pre osobný odber.

Môžete si zmeniť spôsob doručenia, ale musíte nám to oznámiť včas a to písomne na náš e-mail a to najneskôr do troch dní od času kedy sa Vaša objednávka zadá do výroby. O tomto kroku každého informujeme.


Aké sú maximálne a minimálne rozmery dielcov?

Maximálne rozmery dielcov sú dĺžka max. 2750mm a šírka 2050mm. Minimálny rozmer je 800mm. Pri zadávaní dielcov v objednávke Vás to do väčších rozmerov ani nepustí.


Pri objednávaní dielcov mám zadať rozmer už s ABS hranou a akú hrúbku ABS hrany používate?

Pri objednávaní musíte zadávať už hotové rozmery vrátane ABS hrany. Rozmery sa zadávajú v milimetroch a ABS hrany používame výlučne len o hrúbke 2mm. Pri MDF acrylových doskách vo vysokom lesku/matu sa používajú výhradne 1mm hrany.


Narežete a ohraníte mi aj dosky do oblúkov a šikmín alebo atypický rozmer?

Narežeme a aj ohraníme dosky v atypických rozmeroch je potrebné, aby ste nám do prílohy poslali podrobný nákres vášho dielca. Ohraníme všetky Vami požadované uhly. Šikminy ohraňujeme 2mm ABS hranou a oblúky 0,45mm – 1mm ABS hranou. Vnútorné uhly a oblúky neohraňujeme.


Vyvŕtate mi aj otvory na závesy,komfirmáty alebo drevené kolíky?

Vŕtame len otvory na závesy s miskou o priemere 35mm. Konfirmáty a kolíky bohužiaľ nepripravujeme.


Chcel by som si farbu drevotriesky vybrať osobne aby som videl dosku na živo. Je to u Vás možné?

Samozrejme máme výrobné priestory a aj predajňu s nábytkovým kovaním a drevotrieskami. Všetky vzorky dosiek ktoré ponúkame máme u nás k nahliadnutiu. Navštívte nás v Brezne na Brezenskej ulici číslo 8. Výrobné a obchodné priestory firmy MIPAL